Loading color scheme

Rytecké centrum

NAVŠTIVTE TAKÉ NÁŠ ESHOP: WWW.SVET-GRAVIROVANI.CZ

Naše firma působí na trhu déle než 30 let, od roku 2007 jsme rozšířili naši činnost o gravírování laserem a gravírování pomocí frézy.

Naši specializovaní rytci vyrobí dveřní štítek, firemní ceduli, psí známku, a mnoho dalšího dle Vašich požadavků.

Vytvoříme návrh, tak abyste byli s výsledkem maximálně spokojeni.

Používáme kvalitní materiály určené přímo pro rytí.

 

Proč gravírovat u nás?

  • Vše gravírujeme přímo u nás, nepřeprodáváme zboží.

  • Rádi vyhovíme všem Vašim požadavkům.

  • Denně systematicky vyřizujeme objednávky na gravírování, tudíž klademe důraz na kvalitu, preciznost a včasnost vyřízení objednávky.

Co je gravírování laserem?

Náš laserový stroj umožňuje gravírovat materiály jako je dřevo, plexisklo, plast, papír, kůže, eloxovaný hliník a pomocí speciálního přípravku lze gravírovat i některé kovy, sklo...

Pomocí tohoto laseru jsme schopni vyřezávat materiály do různých tvarů, například vyřezávat laserem písmena, piktogramy,  obrázky.

Co je gravírování pomocí frézy?

V našem strojovém parku se nachází gravírovací stroj, pomocí něhož jsme schopni rýt do různých materiálů (mosazi, hliníku, plastu a další) pomocí frézy. Text či obrázek poté vybarvujeme dvousložkovou barvou dle přání zákazníka.

Frézu lze také nahradit diamantovým hrotem, kterým je možno rýt velmi jemné texty a obrázky do jakéhokoli předmětu, který si zákazník sám přinese, nebo který je v naší nabídce. (nerez, mosaz, zlato, stříbro, eloxovaný hliník, plast…).

 

Na ukázky naší tvorby se můžete podívat ve Fotogalerii

Děkujeme za vaši zprávu. Ozveme se hned, jak to bude možné. Něco se pokazilo. Prosím vložte kód